O Systemie BxM Administrator

CMS BxM Administrator jest nowoczesnym i funkcjonalne narzędzie, stworzonym głównie z myślą o tych, którzy nie posiadają specjalistycznej wiedzy programistycznej i informatycznej, a jednocześnie chcą samodzielnie modyfikować własną stronę internetową.

CMS (Content Managment System) to system zarządzania treścią stron WWW, pozwalający na łatwą, szybką oraz kompleksową obsługę serwisu, poprzez oddzielanie zawartości informacyjnej od wyglądu graficznego.

Zadania BxM Administratora:

Głównym zadaniem systemu BxM Administrator jest tworzenie, rozbudowa, aktualizacja oraz zarządzanie treścią serwisu internetowego przez personel nietechniczny. Dokonanie aktualizacji strony WWW możliwe jest z dowolnego komputera z podłączeniem do internetu, bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania. BxM Administrator umożliwia pracę nad witryną całemu zespołowi uprawnionych osób jednocześnie.

BxM Administrator jest niezwykle prosty w obsłudze, a intuicyjny i przejrzysty interfejs pozwala na swobodne poruszanie się po systemie. Zawiera szereg praktycznych narzędzi, np. moduł dostęp bezpośredni do e-maila ściśle połączonego z zawartością systemu gmail oraz rozbudowany dział płatności przypominający o państwa opłatach oraz zbliżających się należnościach do zapłaty, każdy użytkownik ma swoje konto, które może dowolnie modyfikować i edytować - wszystko to wpływa na prawdziwy komfort w czasie pracy.

Proces wprowadzania danych podczas aktualizacji serwisu internetowego ogranicza się do wykorzystania prostych funkcji edytora tekstowego oraz skorzystania z gotowych formularzy, umożliwiających nie tylko zarządzanie plikami (dodawanie załączników do stron), ale również zaawansowane prace z grafiką (umieszczanie zdjęć i rożnych plików graficznych oraz ich skalowanie i kompresja która odbywa się w większości przypadków automatycznie).

Budowa BxM Administratora:

Schemat budowy BxM Administrator wydziela trzy główne filary. Centralną bazę, w której administratorzy mogą dowolnie konfigurować system dla drugiego filaru - użytkowników wprowadzających dane, oraz moduł prezentacyjny - strona WWW, na której widać wprowadzane zmiany w czasie rzeczywistym.

CMS charakteryzuje się tzw. budową modułową. Całość systemu dzieli się na moduły pełniące określone funkcje. Dzięki temu rozbudowa systemu, a za tym idąca przebudowa strony internetowej, jest nieograniczona i bardzo prosta. Elastyczna i otwarta budowa CMS umożliwia komponowanie i wdrażanie systemu indywidualnie, w zależności od potrzeb i wymagań klienta.

System BxM Administrator składa się z trzech wersji:

  1. BxM Administrator Color - Wersja podstawowa
  2. BxM Administrator Platinium - Wersja zaawansowana
  3. BxM Administrator Black - Wersja na specjalne życzenie

W zależności od rodzaju projektu nasi programiści dobierają odpowiednią wersję administracji która najlepiej spełnia oczekiwania klienta.

Administracja treścią :: Administracja CMS :: Administracja stron internetowych
CMS :: Systemy CMS :: Content Management System :: Zarządzanie treścią
Tworzenie stron :: Projektowanie stron :: Projektowanie stron WWW
Wypełnij poniższy zapytanie ofertowe aby skontaktować się z nami.
Prosimy przed wysłaniem zapytania upewnić się że wprowadzone dane kontaktowe (e-mail, telefon) są poprawne. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie skontaktować się z Państwem zwrotnie. Wprowadzone dane kontaktowe nie są przez nas gromadzone. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Osoba kontaktowa:
E-mail:*
Telefon:*
Treść:
Zaznacz kwadrat:*

Aktualności

+ 2018-06-12
Nową wersję Systemu CMS vol. 2.2.4
+ 2018-04-10
Zapraszamy do testowania autorskiej aplikacji CMS...
+ 2018-06-19
Przydzielamy kod licencyjny
+ 2018-03-06
Wskaźnik wykorzystania zasobów serwera
więcej

Produkty

Możliwości

Copyright © 2003-2018 bxm.pl |
e-mail: bxm@bxm.pl, tel: 022 378 48 43
system cms, systemy cms, content management system, zarządzanie treścią, cms bxmadministrator, bxmmultimedia, bxm.pl, tworzenie stron, projektowanie stron, projektowanie stron www. Powered by BxM Administrator Polecamy strony: art6.pl | bmfotograf.pl