BxM Administrator Black

System BxM Administrator Black jest najmocniejszym systemem administracji bazodanowym dostępnym w ofercie BxM Multimedia. Główną zaletą systemu jest jego przestronność zastosowanie rozbudowanego modułów implementacji jednej administracji do zarządzania wieloma systemami internetowymi z jednego miejsca bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. System również pozwala na tworzenie wielu administratorów oraz przydzielanie im praw dostępu.

Dzięki swojej niezależności od innych wersji Administracyjnych jesteśmy w stanie tworzyć dodatkowe moduły dostosowując program do większości potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Chętnie zademonstrujemy i wytłumaczymy jak działa nasz System CMS w trakcie pokazu, który możemy zorganizować zarówno w naszym biurze lub u Państwa w firmie.

Prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny korzystając z danych o naszej firmie umieszczonych na stronie Kontakt. Zachęcamy do korzystania z formularza kontaktu. Odpowiemy na wszelkie Państwa pytania lub umówimy się na prezentacje program.


 

Administracja treścią :: Administracja CMS :: Administracja stron internetowych
CMS :: Systemy CMS :: Content Management System :: Zarządzanie treścią
Tworzenie stron :: Projektowanie stron :: Projektowanie stron WWW
Wypełnij poniższy zapytanie ofertowe aby skontaktować się z nami.
Prosimy przed wysłaniem zapytania upewnić się że wprowadzone dane kontaktowe (e-mail, telefon) są poprawne. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie skontaktować się z Państwem zwrotnie. Wprowadzone dane kontaktowe nie są przez nas gromadzone. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Osoba kontaktowa:
E-mail:*
Telefon:*
Treść:
Zaznacz kwadrat:*

Aktualności

+ 2018-06-12
Nową wersję Systemu CMS vol. 2.2.4
+ 2018-04-10
Zapraszamy do testowania autorskiej aplikacji CMS...
+ 2018-06-19
Przydzielamy kod licencyjny
+ 2018-03-06
Wskaźnik wykorzystania zasobów serwera
więcej

Produkty

Możliwości

Copyright © 2003-2018 bxm.pl |
e-mail: bxm@bxm.pl, tel: 022 378 48 43
system cms, systemy cms, content management system, zarządzanie treścią, cms bxmadministrator, bxmmultimedia, bxm.pl, tworzenie stron, projektowanie stron, projektowanie stron www. Powered by BxM Administrator Polecamy strony: art6.pl | bmfotograf.pl