BxM Administrator Color

Zasadnicza różnica która odróżnia nasz produkt od wszystkich dotychczasowych systemów zarządzania treścią jest możliwość kreowania wewnętrznej struktury bazodanowej, połączonej z niezależną identyfikacją wizualną oddzielonej od głównego silnika aplikacji. Ta różnica daje możliwość indywidualizacji każdego projektu. W praktyce oznacza to że osoba która zakupiła licencję łącznie z graficzną wizualizacją np. strony internetowej nie musi zmagać się z skomplikowanymi strukturami dodawania np. kolejnych podstron do swojego serwisu internetowego, gdyż całe oprogramowanie jest stworzone z myślą o jak najprostszym przystosowaniu projektu do potrzeb każdego klienta.

CMS BxM Administrator Color jest zaawansowanym środowiskiem Administracyjnym. Aplikacja umożliwia dodawanie kolejnych podstron naszej strony www bez znajomości jakiegokolwiek języka programistycznego.

BxM Administrator w przeciwieństwie do BxM WebPanel pozwala na dodawanie nieograniczonej ilości podstron, umożliwia również tworzenie do menu głównego podmenu, ten sposób pozwala na tworzenie działów do karzdej podstrony.

Wykorzystując wbudowany System TABLE ( system nawigacji ) dodawanie nowych podstron staje się proste i intuicyjne a tworzenie artykułów dzięki zintegrowanym modułom ARTICLE nigdy nie było tak proste i rozbudowane jak teraz.

W skład oferty CMS BxM Administrator Color wchodzi:

 1. Strona internetowa z możliwością dodawania i edycji kolejnych podstron i działów,
 2. Stworzenie szaty graficzna strony www,
 3. System TABLE ( system nawigacji ) – podstawowa możliwość administracji podstronami,
 4. Moduły ARTICLE ( tworzenie artykułów ) - Moduł tekst, Modu tekst dugi, Modu tekst krótki, Moduł zdjęcie, Moduł tekst–zdjęcie, Moduł zdjęcie-tekst, Moduł dwie kolumny, Moduł Google Maps, ( do zakładki np.: kontakt ), Moduł link, Moduł pozioma linia.
 5. Moduły WYSIWYG ( edycja tekstu ) - Moduły Podstawowe, Mozliwość dodania wybranych Modułów Dedykowanych.
Funkcje Administracyjne:
 1. Ustawienia konta - umożliwia zmianę hasła oraz podgląd do historii logowań,
 2. Pozycjonowanie – Możliwość dodania Tytułu strony, Słów kluczowych, Opisu strony,
 3. Support – kontakt techniczny z naszą firmą BxM Multimedia Aplikacje Internetowe ( Support dla użytkowników BxM Administrator odbywa jest pierwszorzędny ),
 4. Statystyki – Liczba odwiedzin strony od momentu jej utworzenia, ilość osób online, ilość odwiedzin strony dziś.
 5. Firma BxM Multimedia w ramach zakupu licencji na użytkowanie systemu administracji ( CMS BxM Administrator ) oferuje stworzenie wyglądu graficznego strony internetowej.

BxM Multimedia świadczy usługi:

 1. Programistyczne ( dzięki wykorzystaniu najnowszych technologi jesteśmy w stanie stworzyć nawet bardzo skomplikowane projekty stron www – więcej na bxm.pl ),
 2. Graficzne ( pracujemy na oprogramowaniu firmy Adobe ),
 3. Fotograficzne ( posiadamy pełno klatkowe profesjonalne aparaty fotograficzne firmy Canon ),
 4. Multimedialne ( jesteśmy w stanie tworzyć prezentacje wideo o najwyższej jakości ).
Bezpieczeństwo:
 1. Ochrona hasła.
Dla chętnych przetestować nasz produkt jesteśmy w stanie uruchomić prezentaje online wybranej wersji administracyjnej z przykładową stroną www. Więcej informacji dostępnych po kontakcie telefonicznym.

Administracja treścią :: Administracja CMS :: Administracja stron internetowych
CMS :: Systemy CMS :: Content Management System :: Zarządzanie treścią
Tworzenie stron :: Projektowanie stron :: Projektowanie stron WWW
Wypełnij poniższy zapytanie ofertowe aby skontaktować się z nami.
Prosimy przed wysłaniem zapytania upewnić się że wprowadzone dane kontaktowe (e-mail, telefon) są poprawne. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie skontaktować się z Państwem zwrotnie. Wprowadzone dane kontaktowe nie są przez nas gromadzone. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Osoba kontaktowa:
E-mail:*
Telefon:*
Treść:
Zaznacz kwadrat:*

Aktualności

+ 2018-06-12
Nową wersję Systemu CMS vol. 2.2.4
+ 2018-04-10
Zapraszamy do testowania autorskiej aplikacji CMS...
+ 2018-06-19
Przydzielamy kod licencyjny
+ 2018-03-06
Wskaźnik wykorzystania zasobów serwera
więcej

Produkty

Możliwości

Copyright © 2003-2018 bxm.pl |
e-mail: bxm@bxm.pl, tel: 022 378 48 43
system cms, systemy cms, content management system, zarządzanie treścią, cms bxmadministrator, bxmmultimedia, bxm.pl, tworzenie stron, projektowanie stron, projektowanie stron www. Powered by BxM Administrator Polecamy strony: art6.pl | bmfotograf.pl