BxM E-BIP

BxM E-BIP jest narzędziem przeznaczonym do redagowania strony internetowej Biuletynu. Priorytetowym założeniem oprogramowania jest umożliwienie podmiotom zobowiązanym do budowy BIP redakcji we własnym zakresie.

BxM E-BIP jest systemem zarządzania treścią serwisów internetowych, który dodatkowo spełnia określone funkcje. W branży internetowej systemy zarządzania treścią powszechnie nazywane są systemami CMS (Content Management System).

Zarządzanie treścią polega na udostępnieniu programu z panelem redakcyjnym (panelem administracyjnym strony internetowej), przy pomocy którego w prosty oraz intuicyjny sposób można wprowadzać, aktualizować, usuwać informacje z serwisu. Nie wymagana jest do tego znajomość zagadnień technicznych oprogramowania, a wprowadzone zmiany są widoczne w serwisie internetowym od razu po ich wprowadzeniu.

BxM E-BIP – podzielony został na dwa główne filary funkcjonalne:

  1. serwis internetowy – dostępny dla wszystkich internautów, w którym publikowane są artykuły,
  2. moduł administracyjny – dostępny dla wybranych osób, upoważnionych do redagowania informacji publicznej. Moduł administracyjny funkcjonuje w oparciu o system BxM Administrator co gwarantuje prostotę jego obsługi.

Połączenie obu tych elementów daje gwarancję spełnienia wszystkich niezbędnych w Rozporządzeniu o BIP elementów technicznych i merytorycznych.

Administracja treścią :: Administracja CMS :: Administracja stron internetowych
CMS :: Systemy CMS :: Content Management System :: Zarządzanie treścią
Tworzenie stron :: Projektowanie stron :: Projektowanie stron WWW
Wypełnij poniższy zapytanie ofertowe aby skontaktować się z nami.
Prosimy przed wysłaniem zapytania upewnić się że wprowadzone dane kontaktowe (e-mail, telefon) są poprawne. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie skontaktować się z Państwem zwrotnie. Wprowadzone dane kontaktowe nie są przez nas gromadzone. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Osoba kontaktowa:
E-mail:*
Telefon:*
Treść:
Zaznacz kwadrat:*

Aktualności

+ 2018-06-12
Nową wersję Systemu CMS vol. 2.2.4
+ 2018-04-10
Zapraszamy do testowania autorskiej aplikacji CMS...
+ 2018-06-19
Przydzielamy kod licencyjny
+ 2018-03-06
Wskaźnik wykorzystania zasobów serwera
więcej

Produkty

Możliwości

Copyright © 2003-2018 bxm.pl |
e-mail: bxm@bxm.pl, tel: 022 378 48 43
system cms, systemy cms, content management system, zarządzanie treścią, cms bxmadministrator, bxmmultimedia, bxm.pl, tworzenie stron, projektowanie stron, projektowanie stron www. Powered by BxM Administrator Polecamy strony: art6.pl | bmfotograf.pl