Panel zarządzania witryną - Panel główny


Każda aplikacja bazująca na silniku BxM Administrator jest tworzona z myślą o jej zastosowaniu, projektanci z firmy BxM Multimedia ( www.bxm.pl ) każdy projekt traktują bardzo indywidualnie dlatego wersje administracyjne są tak skonfigurowane aby spełniała pewne założenia dotyczące całego projektu.

Pomimo bardzo rozbudowanej strukturze naszego programu jesteśmy w stanie stworzyć bardzo przyjazne, nie odstraszające swoim wyglądem a zarazem funkcjonalne narzędzie pozwalające naszym klientom na promocje swojej działalności w internecie.

Zdajemy sobie sprawę że osoby zamawiające u nas usługę stworzenia np.: strony internetowej nie posiadają wiedzy programistycznej, dlatego w swoich projektach staramy się zachować pewien umiar pomiędzy tym co rzeczywiście jest potrzebne a tym co jest w danym projekcie dodatkowym zbędnym modułem.

Nie namawiamy państwo do zakupu jednej z wersji administracyjnej jeśli państwa strona nie będzie aktualizowana zbyt często. Firma BxM Multimedia w swoich ofertach ma również możliwość stworzenia strony internetowej bez jednostki administracyjnej. Dla tych z państwa którzy nie potrzebują administracji do swojej strony internetowej mamy nadzieję że prezentacja naszego oprogramowania wpłynie na wybranie właśnie firmy BxM Multimedia ( www.bxm.pl ) jako projektantów znających się na swoim fachu oraz godnych zaufania w budowaniu od najprostszych stron www do zaawansowanych portali internetowych.

Nasze oprogramowanie od strony administracyjnej zostało zaprojektowane z myślą o wciąż zmieniających się normach programistycznych a dzięki oddzieleniu wersji administracyjnej od głównej wizualizacji, struktury projektu pozwala na aktualizacje bez konieczności naruszania głównej układu państwa unikalnego oprogramowania.

Poniżej prezentujemy państwu screen z wyglądu ( menu administracji naszej strony www.bxm.pl ) tuż po zalogowaniu się do administracji z opisami głównych elementów panela zarządzania witryną.
System zarządzania treścią CMS BxM Administrator Platinium:

 1. Menu lewe

 • Zalogowany - informacje o zalogowanym użytkowniku,
 • Wyloguj – wyloguj z administracji,
 • Data ostatniego logowania – data i godzina ostatniego, prawidłowego logowania do administracji,
 • Nieudana próba logowania - data i godzina ostatniego, nieprawidłowego logowania do administracji,
 • IP zalogowanego – nr IP użytkownika zalogowanego do administracji,
 • Online na stronie – Liczba osób aktualnie odwiedzających stronę internetową,
 • Liczba odwiedzin strony dziś – Liczba unikalnych wizyt osób w przeciągu ostatnich 24 godzin,
 • Liczba odwiedzin strony – Łączna ilość unikalnych wizyt strony od momentu jej powstania.
2. Panel zarządzania witryną
 • Panel zarządzania witryną jest głównym modułem zażądania stroną internetową w tym miejscu mają Państwo dostęp do poszczególnych podstron strony www ( zobacz Moduły ARTICLE - tworzenie artykułów ). W przypadku strony z możliwością dynamicznego dodawania artykułów mamy dostęp do poszczególnych działów (podstron - dotyczy się to głównie wersji od BxM Administrator Platinium które stworzone są z myślą o zarządzaniu wielostronicowych portali www, również metoda ta dotyczy produktów w sklepach internetowych BxM Shop Online w których produkt należy do danej kategorii lub podkategorii ).

3. Panel Administracyjny umożliwia ( więcej informacji dostępnych w dziale Funkcje administracyjne ):
 • Ustawienia konta – zmiana hasła, historia logowań do panela administracyjnego,
 • Konto email – przekierowanie do konta email,
 • Statystyki odwiedzalności strony www – umożliwiają dodanie dodatkowych statystyk do strony www,
 • Pozycjonowanie – umożliwia stworzenie oraz korekcję istniejących nagłówków strony internetowej,
 • Grupa opcji dodatkowych – umożliwia dodanie dodatkowych modułów lub przekierowań na wskazany adres URL,
 • Wyślij wiadomość do supportu – umożliwia wysłanie szybkiej wiadomości do siedziby firmy BxM Multimedia Aplikacje Internetowe ( www.bxm.pl ).

Poniżej prezentujemy państwu kilka przykładowych screenów z wyglądu tuż po zalogowaniu się do różnych wersji administracji:

Administracja treścią :: Administracja CMS :: Administracja stron internetowych
CMS :: Systemy CMS :: Content Management System :: Zarządzanie treścią
Tworzenie stron :: Projektowanie stron :: Projektowanie stron WWW
Wypełnij poniższy zapytanie ofertowe aby skontaktować się z nami.
Prosimy przed wysłaniem zapytania upewnić się że wprowadzone dane kontaktowe (e-mail, telefon) są poprawne. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie skontaktować się z Państwem zwrotnie. Wprowadzone dane kontaktowe nie są przez nas gromadzone. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Osoba kontaktowa:
E-mail:*
Telefon:*
Treść:
Zaznacz kwadrat:*

Aktualności

+ 2018-06-12
Nową wersję Systemu CMS vol. 2.2.4
+ 2018-04-10
Zapraszamy do testowania autorskiej aplikacji CMS...
+ 2018-06-19
Przydzielamy kod licencyjny
+ 2018-03-06
Wskaźnik wykorzystania zasobów serwera
więcej

Produkty

Możliwości

Copyright © 2003-2018 bxm.pl |
e-mail: bxm@bxm.pl, tel: 022 378 48 43
system cms, systemy cms, content management system, zarządzanie treścią, cms bxmadministrator, bxmmultimedia, bxm.pl, tworzenie stron, projektowanie stron, projektowanie stron www. Powered by BxM Administrator Polecamy strony: art6.pl | bmfotograf.pl