Główne zalety systemu dodawania Artiykułów


Główną zaletą systemu dodawania artykułów jest jego mobilność i łatwość w obsłudze. Dobór odpowiednich komponentów (modułów) pozwala dostosować oprogramowanie do potrzeb klientów. Łatwość w ich dodawaniu, korygowaniu, usuwaniu, przenoszeniu daje możliwości dostosowania treści państwa strony nie kolidując z jej wcześniej ustalonym stylem graficznym prezentowanym na stronie internetowej.

Jedną z głównych zalet systemu kreowania artykółów na strona www jest możliwość dodawania kolejnych komponamentów (modółów). Twórcy oprogramowania tworząć modół ARTICLE głównie kierowali się prostotą użytkowania oraz jego skalowalność czyli możliwość tworzenia nowych modułów na specjalne życzenie klienta.

Nasi programiści pisząc każdą aplikacje są w stanie dostosowywać do nietypowych rozwiązań proponowanych przez naszych klientów a system dodawania artykułów daje wiele ciekawych rozwiązań które sprawią że państwa nawet najskromniejsza strona www napisana pod jedynym z naszych paneli administracyjnych ( np.: CMS BxM Administrator, CMS BxM WebPanel itp. ) stanie się przyjazną i funkcjonalną platformą redakcyjną.

Administracja treścią :: Administracja CMS :: Administracja stron internetowych
CMS :: Systemy CMS :: Content Management System :: Zarządzanie treścią
Tworzenie stron :: Projektowanie stron :: Projektowanie stron WWW
Wypełnij poniższy zapytanie ofertowe aby skontaktować się z nami.
Prosimy przed wysłaniem zapytania upewnić się że wprowadzone dane kontaktowe (e-mail, telefon) są poprawne. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie skontaktować się z Państwem zwrotnie. Wprowadzone dane kontaktowe nie są przez nas gromadzone. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Osoba kontaktowa:
E-mail:*
Telefon:*
Treść:
Zaznacz kwadrat:*

Aktualności

+ 2018-06-12
Nową wersję Systemu CMS vol. 2.2.4
+ 2018-04-10
Zapraszamy do testowania autorskiej aplikacji CMS...
+ 2018-06-19
Przydzielamy kod licencyjny
+ 2018-03-06
Wskaźnik wykorzystania zasobów serwera
więcej

Produkty

Możliwości

Copyright © 2003-2018 bxm.pl |
e-mail: bxm@bxm.pl, tel: 022 378 48 43
system cms, systemy cms, content management system, zarządzanie treścią, cms bxmadministrator, bxmmultimedia, bxm.pl, tworzenie stron, projektowanie stron, projektowanie stron www. Powered by BxM Administrator Polecamy strony: art6.pl | bmfotograf.pl