Czym jest System TABLE (Tabel) w CMS BxM Administrator


System TABLE (tabel) w CMS BxM Administrator jest metodą przechowywania informacji. Dzięki zastosowaniu wielu tabel w jednym artykule jesteśmy w stanie przydzielić każdej tabeli inną funkcję. Metoda ta pozwala tworzyć od bardzo zaawansowanych modułów do stron internetowych (dostępnych przede wszystkim na platformie BxM Administrator Polor, Platinium i Black) do prostych nie wymagających rozbudowanego systemu artykułów ( BxM WebPanel Lite, Standard, Small Business ).

Firma BxM Multimedia ( www.bxm.pl ) podczas tworzenia systemu administracji stroną www stara się zaprojektować najprostszą w obsłudze wersje oprogramowania administracyjnego dopasowaną na miarę do danego projektu strony internetowej.

Niektóre zagadnienia sposobu poruszania się po administracji mogą wydawać się dość skomplikowane, jednak staramy się zaprezentować państwu jak najwięcej możliwości naszej systemów opartych o CMS BxM Administrator stosowanych głównie w budowie wielostronicowych portali internetowych.

Zwykłe strony nie posiadają dostępu do ponad 90% możliwości opisanych w tym dziale funkcji a dostęp do administracji ( np.: systemu artykułów ) odbywa się bezpośrednio po wybraniu danej podstrony z menu głównego ( Platforma CMS BxM WebPanel Lite, Standard, Small Business posiada możliwość dostępu do wszystkich opcji administracyjnych z głównego menu ).

1. Poniżej znajduje się podstawowy wygląd systemu tabel przekierowujący bezpośrednio do wybranej podstrony.

2. Wygląd systemu tabel przekierowujący do administracji wybranym produktem.

Administracja treścią :: Administracja CMS :: Administracja stron internetowych
CMS :: Systemy CMS :: Content Management System :: Zarządzanie treścią
Tworzenie stron :: Projektowanie stron :: Projektowanie stron WWW
Wypełnij poniższy zapytanie ofertowe aby skontaktować się z nami.
Prosimy przed wysłaniem zapytania upewnić się że wprowadzone dane kontaktowe (e-mail, telefon) są poprawne. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie skontaktować się z Państwem zwrotnie. Wprowadzone dane kontaktowe nie są przez nas gromadzone. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Osoba kontaktowa:
E-mail:*
Telefon:*
Treść:
Zaznacz kwadrat:*

Aktualności

+ 2018-06-12
Nową wersję Systemu CMS vol. 2.2.4
+ 2018-04-10
Zapraszamy do testowania autorskiej aplikacji CMS...
+ 2018-06-19
Przydzielamy kod licencyjny
+ 2018-03-06
Wskaźnik wykorzystania zasobów serwera
więcej

Produkty

Możliwości

Copyright © 2003-2018 bxm.pl |
e-mail: bxm@bxm.pl, tel: 022 378 48 43
system cms, systemy cms, content management system, zarządzanie treścią, cms bxmadministrator, bxmmultimedia, bxm.pl, tworzenie stron, projektowanie stron, projektowanie stron www. Powered by BxM Administrator Polecamy strony: art6.pl | bmfotograf.pl