Zastosowanie Systemu TABLE w SITE PANEL


System połączenia wielu baz danych w jednym module stosowany jest w przypadku gdy użytkownik potrzebuje wglądu do wielu baz danych jednocześnie.
System CMS BxM Administrator ( od wersji Color ) lub BxM Shop Online pozwala na implementacje wielu baz danych w jednym przejrzystym module. Zastosowanie tego typu najlepiej zaprezentować np.: w panelu administracyjnym sklepu internetowym ( CMS BxM Shop Online ) w którym administrator w jednym miejscu ma wgląd zarówno do informacji o użytkowniku który zakupił u niego produkty oraz listę produktów do wysłania.

Poniżej znajduje się popularny przykład zastosowania systemu tabel ( CMS BxM ShopOnline Lite – Panel Zarządzania Sklepem Internetowym ) w module zarządzania wysyłką produktów:

Niebieską ramką o nr. 1 zaznaczyliśmy obszar zarządzania tabelami:

Administracja treścią :: Administracja CMS :: Administracja stron internetowych
CMS :: Systemy CMS :: Content Management System :: Zarządzanie treścią
Tworzenie stron :: Projektowanie stron :: Projektowanie stron WWW
Wypełnij poniższy zapytanie ofertowe aby skontaktować się z nami.
Prosimy przed wysłaniem zapytania upewnić się że wprowadzone dane kontaktowe (e-mail, telefon) są poprawne. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie skontaktować się z Państwem zwrotnie. Wprowadzone dane kontaktowe nie są przez nas gromadzone. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Osoba kontaktowa:
E-mail:*
Telefon:*
Treść:
Zaznacz kwadrat:*

Aktualności

+ 2018-06-12
Nową wersję Systemu CMS vol. 2.2.4
+ 2018-04-10
Zapraszamy do testowania autorskiej aplikacji CMS...
+ 2018-06-19
Przydzielamy kod licencyjny
+ 2018-03-06
Wskaźnik wykorzystania zasobów serwera
więcej

Produkty

Możliwości

Copyright © 2003-2018 bxm.pl |
e-mail: bxm@bxm.pl, tel: 022 378 48 43
system cms, systemy cms, content management system, zarządzanie treścią, cms bxmadministrator, bxmmultimedia, bxm.pl, tworzenie stron, projektowanie stron, projektowanie stron www. Powered by BxM Administrator Polecamy strony: art6.pl | bmfotograf.pl