SITE PANEL Funkcje dedykowane


Site Panel ( panel dodawania stron ) umożliwia w Panelu Administracyjnym ( CMS BxM WebPanel, CMS BxM Administrator, CMS BxM Shop Online itp. ) na inteligentne łączenie modułów takich jak Moduł Article, Moduł WYSIWYG itp. Zastosowanie tego typu umożliwia administrowanie każdej podstrony internetowej z jednego miejsca. Rozwiązanie tego typu jest intuicyjne i nie wymaga nawet w najbardziej skomplikowanych witrynach www na otwieranie wielu katalogów w panelu administracyjnym aby dodać wybrany np.: artykuł na Państwa stronę internetową. Wszystkie moduły mogą zostać tak skonfigurowane aby elementy potrzebne na dodanie kolejnej podstrony były dostępne z jednego miejsca.

Poniżej przedstawiamy państwu dość skomplikowany stworzony na potrzeby prezentacji Site Panel który w prosty sposób przedstawia jak można połączyć zarówno cały moduł ARTICLE z Systemem TABLE oraz umożliwić na dodawanie użytkownikowi innych elementów skonstruowanych w sposób który może zostać skonfigurowany w zależności od rodzaju projektu.

Administracja treścią :: Administracja CMS :: Administracja stron internetowych
CMS :: Systemy CMS :: Content Management System :: Zarządzanie treścią
Tworzenie stron :: Projektowanie stron :: Projektowanie stron WWW
Wypełnij poniższy zapytanie ofertowe aby skontaktować się z nami.
Prosimy przed wysłaniem zapytania upewnić się że wprowadzone dane kontaktowe (e-mail, telefon) są poprawne. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie skontaktować się z Państwem zwrotnie. Wprowadzone dane kontaktowe nie są przez nas gromadzone. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Osoba kontaktowa:
E-mail:*
Telefon:*
Treść:
Zaznacz kwadrat:*

Aktualności

+ 2018-06-12
Nową wersję Systemu CMS vol. 2.2.4
+ 2018-04-10
Zapraszamy do testowania autorskiej aplikacji CMS...
+ 2018-06-19
Przydzielamy kod licencyjny
+ 2018-03-06
Wskaźnik wykorzystania zasobów serwera
więcej

Produkty

Możliwości

Copyright © 2003-2018 bxm.pl |
e-mail: bxm@bxm.pl, tel: 022 378 48 43
system cms, systemy cms, content management system, zarządzanie treścią, cms bxmadministrator, bxmmultimedia, bxm.pl, tworzenie stron, projektowanie stron, projektowanie stron www. Powered by BxM Administrator Polecamy strony: art6.pl | bmfotograf.pl