Ochrona Hasła


Zabezpieczenia hasła do administracji opierają się na sprawdzonych algorytmach stworzonych przez firmę BxM Multimedia połączonych z MD5 i SH1. Całe oprogramowanie BxM Administrator zabezpieczone jest specjalistycznym oprogramowaniem szyfrującym ionCube który obecnie jest uważany za najlepszy program szyfrujący na rynku światowym. Firma również korzysta z wielu rozwiązań niestandardowych które wpływają zniechęcająco dla potencjalnego hakera. 

Jednym z nich jest możliwość wprowadzenia trzykrotnie hasła. Po wyczerpaniu możliwość wprowadzania haseł program zawiesza się nawet na 30 minut co bardzo skutecznie hamuje potencjalnego włamywacza.

Poniżej przedstawiamy państwu wygląd okna logowania po trykrotnym wprowadzeniu błędnego hasła:

Wirtualna klawiatura (stosowana w wersjach CMS BxM Administrator Platinium, CMS BxM Administrator Black, CMS BxM Shop Online Plus) ma przeciwdziałać wykradaniu haseł przez programy typu keylogger. Rozwiązanie tego typu podnosi bezpieczeństwo podczas logowania przez Internet (podobne rozwiązania stosują banki w swoich aplikacjach).

Poniżej przedstawiamy państwu wygląd Wirtualnej klawiatury:

Administracja treścią :: Administracja CMS :: Administracja stron internetowych
CMS :: Systemy CMS :: Content Management System :: Zarządzanie treścią
Tworzenie stron :: Projektowanie stron :: Projektowanie stron WWW
Wypełnij poniższy zapytanie ofertowe aby skontaktować się z nami.
Prosimy przed wysłaniem zapytania upewnić się że wprowadzone dane kontaktowe (e-mail, telefon) są poprawne. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie skontaktować się z Państwem zwrotnie. Wprowadzone dane kontaktowe nie są przez nas gromadzone. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Osoba kontaktowa:
E-mail:*
Telefon:*
Treść:
Zaznacz kwadrat:*

Aktualności

+ 2018-06-12
Nową wersję Systemu CMS vol. 2.2.4
+ 2018-04-10
Zapraszamy do testowania autorskiej aplikacji CMS...
+ 2018-06-19
Przydzielamy kod licencyjny
+ 2018-03-06
Wskaźnik wykorzystania zasobów serwera
więcej

Produkty

Możliwości

Copyright © 2003-2018 bxm.pl |
e-mail: bxm@bxm.pl, tel: 022 378 48 43
system cms, systemy cms, content management system, zarządzanie treścią, cms bxmadministrator, bxmmultimedia, bxm.pl, tworzenie stron, projektowanie stron, projektowanie stron www. Powered by BxM Administrator Polecamy strony: art6.pl | bmfotograf.pl